Vuçiq me kërcënim: I japim kohë Kosovës për ta ndryshuar vendimin, nëse jo pasojnë...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha sot se Serbia do të marrë parasysh masat kundër Kosovës në ditët e ardhshme dhe më pas do të dalë me to. Ne duam të tregojmë...

Përplasje mes Gashit, Tahirit e Kurtit në Kuvend rreth reciprocitetit për targa dhe arkivave...

0
Seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës nuk ka kaluar pa përplasje mes opozitës dhe Qeverisë. Ishte shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi ai i cili reagoi pas fjalës...

Cërrca e Ibrahim Rugovës në mbështetje të Feratit

0
Kandidati LDK-së për të parin e Istogut po vazhdon fushatën e tij Ai ishte në fshatin Cerrcë, fshatin ku lindi presidenti historik, Ibrahim Rugova. Bashkë me të ishte edhe drejtori i shërbimeve...

Pandemia s’e shkurton fushatën elektorale

0
Me numrat aktualë të infektimeve në ditë dhe fushatën elektorale në horizont ekziston frika se situata me pandeminë mund të përkeqësohet edhe më shumë. Ligji e përcakton qartë që në zgjedhje...

Vuçiq: Do të kemi presione të mëdha lidhur me Kosovën

0
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka paralajmëruar se pret presione të mëdha për çështjen e Kosovës. Vuçiq, duke folur në televizionin serb “Pink” ka pranuar se duhet ta thotë një lajm të keq. “Lajmi i...

We Found the Sexiest Lingerie on the Internet

0
Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

OneNote for iOS and Mac lets you attach files

0
Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

Sandbox to try out the code written in almost all languages

0
Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

Thinklab – Building a startup team to fix science and government

0
Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

Kim Kardashian Shows Off Deep Cleavage In Plunging Top & Mini

0
Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ