Lajme

Tomë Gashi i ashpër: Nëse nuk doni me kuptu Albinin ngone Vuçiq Putinin!

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:09 / 19 March 2023

Pas takimit që u mbajt në Ohër mes kryesministrit të Kosovës Albin Kurti dhe Aleksander Vuçiq ka pasur shumë reagime nga opozita e analistë të ndryshëm.

Sipas tyre, Kurti në takim ka pranuar formimin e Asociacionit, kurse nga Vetëvendosje kanë thënë se një gjë e tillë nuk është pranuar në Kurti.

Avokati Tomë Gashi, ka reaguar në lidhje me këtë duke thënë se dikush po dezinformon me qëllim.

“Kush qellimisht po dezinformon po tregon per kon po punon!

Nese nuk doni me kuptu Albinin ngone Vuqic Putinin!”, ka shrkuar avokati në Facebook.