Sport

Ky gol i bukur iu anulua Milot Rashicës ndaj Brentford

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:20 / 5 March 2022

Ylli i Kosovës, Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë të Norwich City.

Kosovari ka shënuar edhe kundër Brentford, por fatkeqësisht është anuluar nga VAR-i, shkruan lajmi.net.

Pas një topi të kthyer, Rashica e dërgoi topin në rrjetë dhe hapi sërish sfidën, por pas rishikimit të VAR-it, doli që ishte në pozitë jashtë loje.

Për të parë golin e anuluar: VIDEO