Lajme

“Të gjente diçka më origjinale”/ Dea Mishel për Kiarën: Hakmarrje e pastër

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:57 / 8 February 2023

Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapte “Kutinë e Pandorës”. Ajo dërgoi në nominim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean.

Ditën e sotme Dea diskutoi bashkë me Nitën për zgjedhjen e Kiarës. Nita tha se po të kishte qënë në vendin e Kiarës do kishte nominuar tre lojtarët më të fortë. Sipas Deas, Kiara duhet të kishte një ide më origjinale, jo të kopjonte  idenë e saj. Për të kjo ishte një hakmarrje e hapur.

Dea shprehet shumë kurioze për këtë nominim sepse nuk e di sesi do të shkojë.