Lajme

Të qëndrojë apo të largohet, Luizi do të vendoset përballë një zgjedhje të vështirë sonte

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:01 / 4 March 2023

Kohët e fundit Luizi nuk është parë në gjendje të mirë shëndetësore dhe thuhet se ka lënë shtëpinë dhe i është drejtuar spitalit.

Përsa i përket këtyre fjalëve që qarkullojnë, një reagim e ka bërë edhe ish konkurrentja e Për’puthen, Ritvana. Me anë të një postimi në InstaStory, ajo ka shkruar se mbrëmjen e së shtunës Luizit mund t’i jepet një zgjedhje nëse do të vazhdojë apo të ndërpresë rrugëtimin e tij në reality show.

“Për të gjithë që me pyesin, Luizi mund të dalë të Shtunën. Për arsye shëndetësore,mendohet ti jepet një zgjedhje që të vendosë vet a dëshiron të dal”, thotë Ritvana.

Të qëndrojë apo të largohet, Luizi do të vendoset