Lajme

Publiku “shpërthen” në brohorima, Noizy bën veprimin e papritur për Luizin në mes të koncertit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:31 / 19 March 2023

Që Luiz Ejlli është kthyer në një fenomen të rrjeteve sociale dhe jo vetëm, është një çështje që nuk ka më vend për diskutim.

Ai ka rrëmbyer jo vetëm zemrat dhe përkrahjen e publikut, por edhe të personazheve të njohur, të cilët i kanë treguar publikisht mbështetjen e tyre disa herë.

Në këtë listë duket se u shtua edhe reperi Noizy.

Në një postim në profilin e tij të Instagram-it, Noizy ka imituar kërcimin e Luizit gjatë një koncerti të tij, gjë që është kuptuar nga audencia e cila ka shpërthyer në brohorima.