Ballina

Rita Ora mos u ndal motër, pas Erion Veliajt përkrahe edhe kandidatin në Përmet e Durrës… Pse jo

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:05 / 1 May 2023

Erion Veliaj po shpenzon egër, po përdor artileri F16 në fushatë, por mundet me iu bumerang e krejt Tirana me votu për Belind Këlliçin

Rita Ora nuk të jap mbështetje as për 100 mijë as për 200 mijë euro, unë mendoj qe çmimi per me fut në garë te Erion Veliaj ka qenë shumë më i madh

Tash unë si qytetar kur i shoh këta VIP që nuk jetojnë në Tiranë, që nuk dinë çka është inceneratori, po hygjym e na thonë votojeni Veliajn

Për çka me votu o vëlla ? Qe keni interes ju a ?

Ritë e Dua mos u ndalni motra, pas Tiranës hyni bëni fushatë edhe në Përmet dhe në Durrës, mos e leni veq me Tiranë…

Berat Buzhala