Lajme

U tha se po hetohet nga SPAK, vjen një reagim nga Luiz Ejlli

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:51 / 18 June 2024

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër.

E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.

U tha se po hetohet nga SPAK, reagon për herë të parë Luiz