Lajme

Egla në lidhje me një muzikant? Visjan Ukcenaj i nxjerr të vërteten

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:15 / 18 June 2024

Egla Ceno ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, ku është përballur me pyetje mjaft pikante, si fillim nga moderatorja Erjola Doci e më pas nga aktori Visjan Ukcenaj.

Në një nga rolet e tij më të pëlqyera, Minioni i ‘Boulevard’, aktori ka intervistuar Eglën edhe për lajmet që kanë qarkulluar se është në lidhje me një muzikant.

Pjesë nga intervista:

Minioni: Për kitarën ça mendimi ke?

Egla: Mendoj që është një instrument fantastik që bën një rrok (zhaner muzikor) dhe jo vetëm.

Minioni: Ka mendim të mirë. A je ‘shkrydhur’ ndopak këto ditë?

Egla: Jam shkrydhur. Aq sa ma ka lejuar kërbishtja, sepse… (qesh)

Minion: Prap e ke keq kërbishtin. Po e fërkon, e fërkon apo…si e mban? (Qesh)