Lajme

“Si ka mundësi që të janë pakësuar K-rat?”Egla s’ja lë mangut ndjekësit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:54 / 19 June 2024

Fituesja e “Big Brother Vip 3”, Egla Ceno këtë mbrëmje ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram. Këta të fundit ishin kuriozë të dinin më shumë për raportin e saj me Romeon, për të cilin nuk e kurseu një thumb.

“Si ka mundësi që ta janl pakësuar K-rat?”, u pyet ajo. Aktorja u përgjigj se gjatë kohës që ajo ka qenë në shtëpi faqja e saj menaxhohej nga familjarët dhe për një kohë ka qenë private.

Në fund ajo thotë se nuk i interesojnë K-rat por njerëzit.

Pas përfundimit të këtij edicioni duket se ndarja e Eglës mes çiftin, Romeo-Heidi nuk ka qenë dhe aq paqësore. Ndonëse brenda shtëpisë më të famshme ata kishin një raport neutral, duket se me përfundimin e kësaj eksperience ata kanë vendosur të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë shpesh edhe komentet ironizuese.