Ballina

PRINDËRIT E STRESIT DUAN TA LARGOJNË REPERIN NGA ‘BBVK’, DËGJOHEN BRITMA NË ZYRET E PRODUKSIONIT?

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:03 / 31 January 2023

Stresi është një reper i njohur dhe i dashur për publikun, ai tash e 2 muaj po na shoqëron në ‘Big Brother Vip Kosova’, por, sjelljet e tij për disa nuk janë në nivelin e duhur e madje me të madhe diskutohen edhe qasja e reperit karshi femrave.

Stresi e ka nisur keq me Julianën me të cilën po ka vazhdimisht konflikte që çojnë deri në ofendime,ky i fundit nuk qenka në gjendje të mirë emocionale dhe si pasojë e kësaj n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se prindërit e artistit nga Tropoja kanë bërë kërkesë për ta tërhequr djalin e tyre nga ky Reality Show.

I njëjti burim thotë se janë parë nëna dhe babai i Arkimedit tek zyret e produksionit duke akuzuar se televizioni kosovar po ushtron presion në Prime duke mos e mbrojtur në debat Stresin.

Halli i prindërve të tij është se Stresi po del para aktit të kryer duke u akuzuar për gjëra që nuk i ka bërë e opinionistët nuk po qëndrojnë në anën e tij se çka pritet të ndodhë sonte dhe në spektaklet e radhës e kuptojmë më tutje