Lajme

Kurti: Tash “shpijunat” e presin kampionatin tjetër me u shit patriota me sport…

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:34 / 8 December 2022

Në lidhje me debatin e fundit ka reaguar prapë menagjeri i turizmit në komunën e Prizrenit Kujtim Kurti.

Postimi i tij i plotë në rrjetin social facebook:

Shpijunat e Serbis tash duhet me prit edhe 2 vite tjera për kampionat Evropian për me shit apet patriotizëm tallava…apo me prit kur luan ndonjë bokser apo ndonjë xhudist

Dhe ndërkohë blejnë produkte të Serbis…apo kalojnë nëpër Serbi…apo e ndëgjojnë apet Draganen dhe Zdravkon…

Pis milet bre…