Lajme

Kiara i flet Keisit për Luizin: “Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin”

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:58 / 8 February 2023

Në një bisedë më banoren më të re, Keisin, Kiara i flet më shumë për lidhjen e saj me Luizin.

Ajo shprehet se me karakterin që ka nuk do i kalonte lehtë të gjitha ato që ndodhën, por Luizi i’a dha ndjesinë  për t’i  dhënë një mundësi të dytë.

Fakti që ai qëndroi afër saj, këmnguli gjatë gjithë kohës, e bënë atë të ndryshonte mendim.

Kiara thotë se në fillim nuk e besonte aspak dhe se Luizi kishte zero shanse me të pasi qëllimi i saj nuk ishte të krijonte nje lidhje.

Në lidhje me lojën e tij, fakti që shumica e banorëve tentojnë të krijojnë konflikte të kota me Luizin e bëjnë Kiarën të mendojë se janë fallco.