Lajme

Produksioni e nxorri padrejtësisht, Efi ka një mesazh për fansat!

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:44 / 8 February 2023

Përmes një videoje, Efi i është drejtuar për herë të parë publikisht të gjithë fansave të saj, të cilët sipas Efit i kanë dhuruar shumë dashuri këto ditë, ndërsa ka pasur edhe një apel të rëndësishëm: Të ndalojnë gjuhën e urrjetjes dhe të tregojnë se sa njerëz të mirë janë.

Efi shprehet se “Big Brother”-in e saj e ka të fituar, duke qenë se ja arriti qëllimit që i kishte vënë vetes, duke e sporvuar në një format të tillë, në situata që u gjend aty dhe duke treguar atë që është.

Ndjekësve me iu kërkon që të “përmbahen” me komentet që bëjnë drejtuar “kundërshtarëve” të saj në lojë.

Ju dua shumë dhe ma keni mbushur zemrën plot me këto që kam parë jashtë këto ditë, respektin dhe fjalët e bukura. Por ju lutem, duhet t’i ndaloni komentet me urrejtje, agresivitet dhe me gjuhën jo jo të bukur që përdoret.

Ashtu sic më keni treguar dashurinë mua, duhet t’i tregoni të gjithëve sa të mirë jeni, mos harroni që ata aty benda janë njerëz dhe kjo nuk është sjellje humane.

Sado të mërzitur jeni, ju lutem ndalojeni gjuhën e urrejtjes që keni përdorur”- tha Efi ndër të tjera, teksa shpreh edhe njëherë në fund të gjithë dashurinë për fansat e saj.