Showbiz

Jehona Dreshaj nxjerr gjoksin në fotot e fundit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:34 / 12 March 2022

Jehona Dreshaj nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar.

Ajo është modele ani pse për shumë kë njihet vetëm si motra e Afërdita Dreshaj.

Jehona është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku ndanë imazhe e video të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur veshur në të bardha dhe si zakonisht provokative. Ajo tregoi gjoksin gjigant në dekoltenë e hapur.

Kjo ndikoi që fansat mos t’I kursejnë pëlqimet dhe komentet.