Lajme

“Mos e zgjat më”, Roza debaton me Ilnisën: Je bosh

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:08 / 21 February 2024

Debatet mes Rozës dhe Meritonin gjatë javës që lamë pas duket se kanë ndikuar emocionalisht tek Ilnisa dhe vajzat kanë patur mbrëmjen e djeshme një përplasje.

Teksa po darkonin, Roza i thotë Ilnisës se nuk ka argumenta dhe është bosh, ndërsa kjo e fundit e injoroi duke u ngritur nga tavolina dhe duke i thënë se nuk do të zgjasë muhabetin me të.

Marrëdhënia e Meritonit dhe Ilnisës është komentuar gjerë e gjatë nga banorët në shtëpi, të cilët disa e shohin si lojë, disa të tjerë si ndjenja të sinqerta. Raporti i tyre gjithashtu ka nxitur debate të forta në shtëpinë më të famshme.

Biseda e plotë në videon më poshtë: