Lajme

Gati për të lindur vajzën, Kiara në hall, kërkon ndihmen e ndjekësve

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:32 / 29 February 2024

Kiara Tito është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa gjinia e bebit është vajzë.

Por, si gjitha nënat edhë Kiara ka rënë në hall për ti gjetur një emër të bukur vajzes.

‘Emra për vajza? Hall me vete’ ka shkruar Kiara në pyetesorin që ka hapur duke pritur përgjigjen e fansave.

Shiko foton: