Lajme

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:47 / 20 May 2024

Aktori Romeo Veshaj ka dhënë një intervistë nga shtëpia BBV3 për Big Brother Vip Live.

“Troç troç nuk e them dot çfarë kam menduar. Unë jam një djalë pa plane, por me shumë qejf e kam një bebe dhe do m’a gëzonte zemra një fëmijë.

Përveç dashurisë që kam për Heidin i kam kaluar të gjitha etapat në jetë dhe mendoj që është momenti. Kur e kërkoj këtë gjë tek vetja pse jo të ndodhi.”- shprehet ai.