Showbiz

Nora Istrefi ja bënë “diss” të dashures së Robertit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:23 / 1 July 2022

Nora Istrefi është hit këngëtarja kosovare që për vite me rradhë e ka konfirmuar pozitën e saj në diskografinë shqiptare.

Nora së shpejti po vjen me një trio dhe kënga duket se do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Këngëtarja, që prej disa vitesh është ndarë nga bashkëshorti, këngëtari Robert Berisha, është beqare dhe mjaftë e lumtur.