Showbiz

Bora, ekstravagante në fustan të bardhë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:35 / 1 July 2022

Bora Zemani ka filluar pushimet e saj pasi u largua nga prezantimi i emisionit “Përputhen”

Bora Zemani ka filluar pushimet me plot ekstravagancë dhe duket se sonte ka vendosur që të vishet me një fustan të bardh.

E duket se kjo ngjyrë asaj i rri bukur për fytyre.

“Për dashurinë e bardhë”, ka shkruar ajo.

Bora është duke i kaluar pushimet në Bodrum të Turqisë.