Featured

Diona Fona publikon këngën e re “Zari”, merr vëmendje me dukjen atraktive në klip

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:14 / 2 July 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona ka ardhur me një projekt të ri muzikor.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Artistja ka lansuar këngën me titullin “Zari” që e solli bashkë me një videoklip unik ku ajo duket në formë të mrekullueshme.

Kënga është ritmike dhe i përshtatet stinës veror e që padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të saj.

Në klip, Diona paraqitet në disa veshje të ndryshme me shumë stil dhe tejet atraktive ndërsa shumica e skenave janë xhiruar në bregdet.

https://youtu.be/u0tA-2LRWvE