Lajme

“Do t’i shkatërrohet jeta, si kufomë”, Olta s’pyet për rregullat, ofendon rëndë Ermionën

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:27 / 13 March 2023

Ofendimet në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ janë të ndaluara kategorikisht, e në disa raste merren edhe masa të rënda. Ermiona Lekbello dhe Eva Alikaj u përjashtuan nga shtëpia pak javë më parë pikërisht për ofendimet dhe kërcënimet e bëra ndaj banorëve të tjerë.

Në rrjet po qarkullon një video, ku aktorja ofendon Ermionën. Ajo e quan ‘kufomë’, madje shton se asaj do t’i shkatërrohet jeta në tentativë për të hequr videot nga rrjetet sociale.

Ua si kishte dalë Jona tek ato videot moj, si kufomë. Ajo nuk e di se çfarë do bëjë që të zhdukë gjithë ato video. Asaj do ti shkatërrohet gjithë jeta për të fshirë ato video. Ajo duket pa dhëmbë kur fliste moj, edhe vetulla i dukej shumë keq, e kishte një më lart”

Nga ana tjetër, Luizi u shpreh se kur ai ofendon, gjëja bëhet e madhe.

Kur unë them dua të ndryshoj gjithçka te ty, ajo qan dhe bëhet problem”

Nuk dihet nëse produksioni do marrë masa për ofendimet e bëra nga aktorja.