Lajme

Luizi i ankohet Kiarës pasi nuk u kujdes për të, moderatorja i kthehet e revoltuar

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:29 / 13 March 2023

Ditën e djeshme Luizi ka qenë i sëmurë teksa ajo që është vënë re ka qenë mungesa e interesimit të Kiarës dhe indiferentizmi i saj.

Teksa e gjithë shtëpia ishte mbledhur në kuzhinë për të gatuar për Ditën e Verës, Luizi i është drejtuar partneres së tij duke i thënë që nuk ishte shqetësuar aspak për gjendjen e tij shëndetësore.

Kiara i është kthyer dhe i ka thënë: Ti atë punë ke çdo dy ditë.

Luizi: Si nuk e çau menderen hiç, gjithë ditën

Olta: Më shumë jam kujdesur unë për ty

Kiara: Ti atë punë ke çdo 2 ditë, atë punë ke ti. Më dhemb koka, më dhemb koka

Olta: Më shumë afër të kam ndenjur unë që jam kundërshtare

Kiara: Nuk di unë të bëj ashtu kur sëmurën njerëzit. Mua smë vjen mami im kur jam sëmurë.