Lajme

I tha se bën heroinën e përkujdesjes, Olta-Kiarës: Ta lija Luizin si e le ti?

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:07 / 14 March 2023

Kanë “shpërthyer” debatet mes Oltës dhe Kiarës.

Debatet kanë të bëjnë pikërisht me Luizin, shkruan lajmi.net.

 

Përkujdesja e Oltës ndaj Luizit, duket se i ka penguar Kiarës.

Sipas saj Olta po bë heroinën.

Në anë tjetër Olta u shpreh se Kiara u tregua e ftoftë me Luizin.