Lajme

Oltës nuk i del inati: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:50 / 19 March 2023

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

Oltës nuk i del inati: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

Oltës nuk i del inati: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo.

Oltës nuk i del inati: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr