Lajme

“Dalja e Kiarës ishte e planifikuar”, publikohet videoja ku Kristi nxjerr zbuluar strategjitë e produksionit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:11 / 29 March 2023

Kiara ishte eliminuar të shtunën e kaluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën dhe vazhdoi garën Olta.

Së fundi është publikuar një video me disa sekuenca ku nxjerret haptas, e gjithë strategjia e produksionit.

Në video shihet që dalja e Kiarës ishte e planifikuar. Madje këtë e thotë në një moment edhe Kristi, i cili thotë se ishte kishte menduar se Olta do të eliminohet por kur e kuptoi se ishte Kiara ajo e cila duhej të dilte, e kishte lënë këtë punë.