Lajme

E papritur/Olta kërkon largimin nga Big Brother

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:11 / 29 March 2023

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Në fillim të prime të Big Brother VIP Albania, Arbana Osmani mbrëmë ndau lajmin me banorët për ngjarjen e ndodhur pak dite me pare në “Top Channel”. Kjo u bë në mënyrë që edhe ata të vendosin, nëse duan ta vijojnë këtë rrugëtim, apo ta ndërpresin nëse nuk ndihen të sigurt.

Disa nga banorët u shprehën që duan të vazhdojnë rrugëtimin, pasi që nuk e shohin vetën të rrezikuar aty brenda. Por, pas prime ishte Olta, e cila në një bisedë më Qetsorin tha se ka kërkuar largim nga shtëpia. Se a do të dal ajo mbetet për tu parë.