Lajme

Për herë të parë prej kur është shtatzënë, Kiara zbulon një gjë që nuk e keni parë asnjëherë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:05 / 21 February 2024

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo dhe Luizi do te behen shume shpejt prinder te nje vajze.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo për herë të parë në shtatzëni ka zbuluar barkun e saj.

Shiko foton: