Lajme

Luizi super special, e personalizon emrin në targa të veturës

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:31 / 29 February 2024

Luizi special, personalizon emrin në targa të veturës

Këngëtari I njohur shqiptar pasi fitoi edicionit e dytë të “BBVA”, po shijon një jetë tejet luksoze.

Ai po vazhdon të ketë të njëjtën famë dhe të njëjtin ritëm tek shqiptarët.

Ditën e sotme zbuloi se është bërë me një veturë të re por që ra në sy diçka tjetër.

Artisti ka vendosur në targa të veturës emrin e tij duke e bërë edhe më të veçantë.

Shiko foton: