Lajme

“S’të lija kurrë shtatzënë po ta kisha…”- Komenti i Luizit për Kiarën bëhet viral

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:29 / 12 April 2024

Një nga personazhet që vazhdon t’i qëndrojë falenderues publikut për mbështetjen që i kanë dhënë si në “Big Brother VIP” dhe pas saj është Luiz Ejlli.

Edhe pse ka fituar një famë ‘të frikshme’, Luizi shpesh fotografohet krah fansave të tij, të cilët edhe i argënton nëpërmjet rrjeteve sociale me postimet e tij apo komentet epike.

Këtë të fundit ai e bën shpesh në postimet e Kiara Titos, partneres së tij, siç ka bërë edhe së fundmi.

Teksa moderatorja ka shpérndarë një video të saj, ku tregon barkun e rrumbullakosur, Luizi i ka bërë një koment epik:

“Po ta kishe zerin keshtu, kurr nuk do te te lija shtatzene.

Lere pastaj ato syzet si Tak Ngjela”.

Shiko foton dhe videon: