Lajme

‘O zot u bëmë me shtëpi’, Luizi ndan pamje nga banesa e re luksoze

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:32 / 12 April 2024

Çifti i njohur, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shumë shpejt priten të hyjnë në shtëpinë e tyre të re

Në një video që këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale, shihet se shtëpia është thuajse gati.

“Edhe pak edhe hyjmë të shtëpia e re… je duke e mbuluar hë.

Edhe pak, kur të dalë vajzukja në ballkon me mu.

O zot u bëmë edhe me shtëpi, po jua tregoj një pjesë të vogël, gjithçka në rregull, e kemi bërë edhe me parket, tani na ka mbetur veç me e pagu”, shprehet Luizi

Shiko videon: