Lajme

“Shiko sa goca të tjera ke këtu”- Rita ngacmon Meritonin pas daljes së Ilnisës, kjo e fundit bën reagimin e papritur

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:33 / 12 April 2024

Rita Lati ka qenë pjesë e shtëpisë së BBV gjatë spektaklit për të suprizuar të bijën e saj, Roza Lati.

Ashtu siç u pa, aktorja ishte e dashur me të gjithë banorët teksa nuk munguan përqafimet dhe fjalët e ëmbla prej saj.

Një koment i Ritës që mori vëmendjen ishte ai ndaj Meritonit, tek i tha të mos mërzitet për Ilnisën pasi shtëpia ka vajza të tjera plot.

E duket se ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Ilnisës e cila ndodhej në studio.

Ajo ka bërë një reagim të papritur tek e ka parë Ritën me një vështrim jo të këndshëm.

Shiko foton: