Lajme

Kurti shijon ushqimin, Osmani i tregon diçka në telefon, ai shkrihet duke qeshur – dalin pamje nga Prizreni

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:13 / 11 June 2024

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, si dhe kryeministri Albin Kurti, bashkë me shumë figura publike kanë marrë pjesë në ngjarjen e shënimit të 146 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit.

Media lokale nga Prizreni “ RTV Besa”, ka publikuar pamje interesante të Kurtit e Osmanit.

Kurti shijon ushqimin.

Ndërkaq Osmani flet në telefon.

“Kryeministrit i ka ardh malli për ushqimin e Prizrenit, presidentja i tregon diqka në telefon, ai shkrihet duke u qeshur”, i ka përshkruar këto pamje mediumi.