Lajme

Arta e ‘djeg’ rrjetin me poza të nxehta me bikini

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:49 / 19 June 2024

Këngëtarja Arta Kabashi vijon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë edhe pas “Big Brother VIP 3”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Edhe këtë të hënë, bukuroshja nga Kosova ka publikuar disa foto, ku shfaqet me bikini minimaliste. Këngëtarja ka treguar format e saj perfektë me pozat provokuese.

Ish-banorja e BBV Albania ‘djeg’ rrjetin me poza të nxehta me
Ish-banorja e BBV Albania ‘djeg’ rrjetin me poza të nxehta me