Lajme

Kriset miqësia mes Eglës dhe çiftit Romeo-Heidi/ Fituesja e ‘BBV Albania’ ironizon dyshen nëpërmjet një ‘Instastory’

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:50 / 19 June 2024

Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë e BBV, mbrëmjen e djeshme ka postuar në “Instastory” një “Ask me a Question”.

Një ndër pyetjet kishte lidhje me raportin e saj me Romeon dhe Heidin.

“Kë do të zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?” dhe Egla iu përgjigj: “Lisin”.

Me sa duket marrëdhënia e Eglës me çiftin Heidi-Romeo nuk është edhe aq e mirë.

Kriset miqësia mes Eglës dhe çiftit Romeo-Heidi/ Fituesja e