Lajme

Ilnisa e gatshme të vdes për Meritonin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:42 / 10 July 2024

Ilnisa Agolli më e dashurar se kurrë në Meritonin.

Dyshja janë kthyer nga pushimet që i shijuan në Turqi.

Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”.

Kjo bën të kuptohet se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë dhe janë me të dashurar së kurrë,shkruan “Kosovarja”.