Showbiz

Megi Pojani ndan momente intime nga krevati: “Zgjat vetëm 5 minuta”

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:31 / 1 July 2022

Megi Pojani është në qendër të mediave rozë, por dhe atyre sportive, që pas thashehemeve për një lidhje të saj me mesfushorin e Kombëtares shqiptare të futbollit, Endri Çekiçi.

Blogerja e njohur e rrjeteve sociale ne Shqipëri njihet për postimet e saj provokuese, shpeshherë pa filtra. Pojani është një njeri që nuk ka aspak komplekse dhe këtë gjë, e ka treguar dhe në postimin e saj të fundit.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga më shumë se 420 mijë fansa në rrjetin social “Instagram”, ka bërë një postim nga krevati i saj, ku shihet në poza tepër provokuese.

Pojani, krahas fotove, ka shkruar: “5 minuta seksi pastaj sloth që vuan nga miopia”. Ndoshta një thumbim për mesfushorin e Kombëtares Endri Çekiçi, por Pojani duket se nuk ka aspak problem të ndajë me fansat e saj edhe momente intime nga dhoma e gjumit.