Showbiz

Bikini shumëngjyrëshe e pozita provokuese: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:03 / 1 July 2022

Artistja e dashur e publikut shqiptarë, Melinda Ademi, ka filluar të shijojë pushimet në bregdet.

Bukuroshja zeshkane gjendet në Dhërmi dhe këtë e zbuloi përmes disa fotografive në Instagram.

Duke pozuar në bikine ajo tregoi se po e shijon motin e mirë që po mbizotëron derisa provokoi me ekspozimin e linjave.

“Befasija do te zbulohet se shpejti… po ket moment po ju tregoj qysh kom kalu n’deti ”, kishte shkruar në mbishkrim duke bërë të ditur se po sjell diçka për fansat.