Ballina

PREMIER LEAGUE PO FILLON” Liga më e fortë e futbollit në botë hapet sonte me Crystal Palace – Arsenal | 21:00

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:28 / 5 August 2022

Arsenal ka fituar vetëm 1 nga 8 përballjet e fundit ndaj Crystal Palace në Premier League (5 barazime, 2 humbje).
Sezonin e kaluar Gunners dolën pa fitore në të dyja ndeshjet ndaj Crystal, duke barazuar 2-2 në Emirates dhe humbur 3-0 në Selhurst Park.
Një ‘mace e zezë’ është bërë Crystal për Arsenal, mbetet të shihet nëse sonte Gunners do t’i kthehet serisë pozitive ndaj ‘Shqiponjave’.