Lajme

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:59 / 2 October 2023

Luizi sot ka vizituar shtëpin e pleqëve në Shkodër pasi sot është edhe dita ndërkombëtare e moshës së tretë.
Ai ka argëtuar banorët e shtëpisë me këngë dhe si gjithmonë me batuat e tij. Kujtojmë që Luizi është perzonazhi që sa ishe mbrenda në shtëpinë e Big Brother u pëlqye shumë edhe nga mosha e tretë.

https://vm.tiktok.com/ZMj5KNC3h/