Lajme

Broja: Dua që emri im të mos harrohet kurrë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:19 / 10 June 2024

Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka kombëtarja.

Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello Sport” u shpreh se është krenar, që do luajë për kuqezinjtë.

Broja shpreson, se do mund të shndërrohet në një ikonë.

“Jam shumë krenar kur luaj për Shqipërinë. Mund të bëhem një ikonë e të mos harrohem sa të jetë jeta…

“Kur karriera ime të ketë perënduar dua që emri im të mos harrohet kurrë! Këtë e bëj për Shqipërinë dhe babain”, – tha ai.