Lajme

Shkëlzen Gashi iu drejtohet kritikëve: Jeni veç ju që i keni ba koncesione Serbisë dhe veç ju që keni vjedhë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:10 / 19 March 2023

Analisti Shkëlzen Gashi ka reaguar në lidhje me takimin që u mbajt në Ohër, mes Kosovës dhe Serbisë.

Ai iu është përgjigjur kritikëve dhe opozitarëve duke thënë se janë vetëm ata që i kanë bërë koncesione Serbisë dhe janë po ata që kanë vjedh.

Postimi në Facebook:

Këta po dojnë që edhe Albin Kurti me e pranu asociacionin, e mandej me thanë: s’jena veç na që i kena ba koncesione sërbisë.

Këta dojnë edhe që Albin Kurti me vjedhë, e mandej me thanë: s’jena veç na që kena vjedhë.

Më vjen keq, por jeni veç ju që i keni ba koncesione sërbisë dhe veç ju që keni vjedhë.