Lajme

Kiara zbulon diçka të re nga ajo dhe Luizi, këtë do ta shihni për herë të parë nga çifti i famshëm

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:08 / 10 June 2023

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.

Madje, zbuluan edhe shumë pamje nga dasma në të cilën morën pjesë.

Por, Kiara publikoi një foto nga prapa me Luizin, gjë të cilën nuk e kemi parë.

Ajo dhe Luizi padyshim se morën  vëmendjen në këtë aheng.

Shiko foton: