Lajme

Kiara në hall, kërkon ndihmën e fansave

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:30 / 29 February 2024

Së shpejti çifti simpatik Kiara dhe Luizi do bëhen prindër për herë të parë, por ata ende nuk e ka gjetur një emër për vajzën.

Kiara me anë të një postimi në “Instastory”ka kërkuar ndihmën e fansave për t’ia gjetur një emër.

“Emra për vajza? Hall më vete”, shkroi Kiara.