Lajme

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:12 / 12 April 2024

Gazetarja Ilnisa Agolli, tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘Big Brother Vip3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram-it”, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.