Lajme

Kristi nxjerr keq produksionin, ai tregon se dalja e Kiarës ishte e planifikuar

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:16 / 29 March 2023

Kiara ishte eliminuar të shtunën e kaluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën ky nominim erdhi nga Nita Latifi banorja nga Kosova e cila ishte ate nate perballe Kutise se Pandores dhe duhet te zgjedh te dergoj ne nominim dy cifte ashtu sic ishin te ndara me pare nga liderja e grupit Keisi.

Ajo vendosi qe ti perball Olten e Kiaren dhe Kristin e Qetsorin ku me pas permes nje televotimin publiku zgjedhen qe ti perballin koke me koke Kiaren dhe Olten duke bere nominin te forte. Ani pse Kiara ishte më e preferuar, Olta vazhdoi garën.

Së fundi është publikuar një video me disa sekuenca ku nxjerret haptas, e gjithë strategjia e produksionit në video shihet që dalja e Kiarës ishte e planifikuar. Madje këtë e thotë në një moment edhe Kristi, i cili thotë se ishte kishte menduar se Olta do të eliminohet por kur e kuptoi se ishte Kiara ajo e cila duhej të dilte, e kishte lënë këtë punë fare sepse dihej se ajo do te largohej.

Shpesh here video te tilla shperndahen ne rrjetet sociale ku publiku i shikon me detaje e nje e tille edhe shperndare para dy dite ku ishte Olta ne dhomen e rrefimin dhe kishte mbetur ndezur mikrofoni andaj ne dhomen e rrefimin degjohen duke i thene au kenaqe e publiku e lidhen kete me daljen e Kiares.